ZAKOŃCZONA - Petycja on-line i na papierze

Petycję do Prezydenta można podpisać przez interenet lub na wydrukowanej liście. Dokument ten, po raz kolejny,  zawiera sprzeciw dla budowy kruszarni i innych ponadnormatywnych przedsiębiorstw w rejonie oraz wniosek o stosowne zapisy w studium i MPZP. Tym razem jednak mamy wyrok sądu, który jest kolejnym ważnym argumentem aby zmienić przeznaczenie tego terenu.

Aby podpisać petycję w wersji papierowej  wystarczy wydrukować poniższe dokumenty, zebrać podpisy i dostarczyć do skrzynki Rady Osiedla Lipnik (na parterze w domu kultury w Lipniku)

Aby podpisać petycję przez internet kliknij link do petycji on-line. System poprosi o podanie nazwiska i miejsca zamieszkania oraz zweryfikuje wpis za pomocą linku wysłanego na e-maila - dodatkowo można zostawić swój komentarz, który zostanie opublikowany.

Wpisy on-line już się pojawiają. Poniżej kilka komentarzy pozostawianych obok podpisów pod petycją:

- Szanujmy to co mamy, bo zniszczyc jest łatwo, a odtworzyc trudno. Dotyczy to zarówno sordowiska naturalnego, jak i relacji międzyludzkich.

- NIE! NIE! NIE! DLA PRZEMYSŁU W LIPNIKU! Kupując działkę w Lipniku właśnie od urzędników dostałam informacje, że to zielone płuca B-B. A dzisiaj co?

- Czy Pan Panie Prezydencie tam był i widział te tereny i panoramę gór? Chyba nie skoro godzi się Pan na taki ciężki i uciążliwy przemysł w tym rejonie.

- Obecne studium jest nie do zaakceptowania.Mam prawo żyć w dzielnicy Lipnik bez smrodu,kurzu i hałasu.

- Urodziłem się w spokojnej dzielnicy u podnóży gór, i w również spokojnej okolicy chcę umrzeć. Uciążliwe gałęzi przemysłu można usytować gdzie indziej.

 

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search