Boisko gotowe do gry – I piknik sportowy „Pod Gaikami”

Z radością informujemy o zakończeniu budowy wielofunkcyjnego boiska przy ulicy Ks. Brzóski. Realizacja tej inwestycji była możliwa dzięki głosowaniu mieszkańców w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej.
Aby uczcić ten sukces w niedzielę 11 września, organizowany jest Pierwszy Piknik Sportowy "Pod Gaikami". Rozpoczęcie o godzinie 15:00.
Przewidziane są mecze towarzyskie między innymi z reprezentacją Straconki, pyszna grochówka i zabawy dla dzieci. Plakat tutaj, Program tutaj.
www.facebook.com/projektydlalipnika/

Imprezę planujemy rozpocząć od oficjalnego otwarcia obiektu z udziałem mieszkańców, autora projektu BO, przedstawicieli samorządu i osób które wspierały projekty na etapie głosowania i wykonawstwa. Następnie planowane są zabawy dla dzieci i mecze towarzyskie z sąsiednią dzielnicą. W ramach podziękowania za aktywność mieszkańców poczęstunek w formie grochówki i napojów zostanie zafundowany przez organizatorów. Do organizacji imprezy włączyły się wszystkie instytucje i organizacje lokalne działające w Lipniku.

 

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search