Procesja spod terenu "Pod Gaikami"

Teren Rekreacyjny "Pod Gaikami" to punkt początkowy czwartkowej Procesji w Uroczystość Bożego Ciała. Będzie okazja aby zobaczyć jakie piękne boisko i plac zabaw powstało dzięki inicjatywie mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Poniżej komunikat dot. procesji. Ważne że i tym razem w punkt początkowy można podjechać specjalnymi autobusami. Zapowiada się piękna uroczystość.

KOMUNIKAT z parafii:

Procesję rozpoczniemy Mszą św. polową na boisku „Pod Gaikami” o godz. 9.30. Następnie przejdziemy ulicą Ks. Brzóski w stronę Kościoła.

Ołtarze będą usytuowane w następujących punktach:

  1. Na boisku przygotuje ołtarz Ochotnicza Straż Pożarna Lipnik,
  2. przy posesji Państwa Krzak (odpowiedzialny Pan Ryszard Krzak),
  3. przy skrzyżowaniu z ul. Wielkopolską (Rodzina Kuś
  4. przy skrzyżowaniu z ul. Żeleńskiego (Pani Stefania Kanik)
  5. przy Krzyżu Misyjnym przed Kościołem – służba kościelna.

Prosimy bardzo serdecznie okolicznych sąsiadów o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, a wszystkich Parafian prosimy o udekorowanie domów.

Od godz. 8.50 co 10 minut będzie kursował wahadłowo autobus i przewoził chętnych z dolnego parkingu przy Kościele w okolice boiska „Pod Gaikami”. Prosimy parkować samochody przy Kościele.

Zapraszamy do udziału wszystkich Parafian, a szczególnie: Orkiestrę, panie świecące światło, poczty sztandarowe, panów do baldachimu, dziewczęta do Figury MB Fatimskiej, dzieci w strojach komunijnych i krakowskich do niesienia poduszek i sypania kwiatów.

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search