Kontakt z Policją i dzielnicowymi

Dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców została przygotowana aplikacja na telefony komórkowe „Moja Komenda”. Umożliwia ona wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Aplikacja pokaże tez trasę dojazdu do komisariatu. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. 

Dla porządku podajemy, że rejon Lipnika pod swoją opieką ma dzielnicowy sierż. Grzegorz Wąs, tel. 33 8250100, 727032508, Komisariat Policji I w Bielsku-Białej, ul. Składowa 2, 

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki.  
„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Androidem i na iOS. Usługa jest bezpłatna.

moja komenda

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search