Elektrośmieci 4 i 22 maja

W Lipniku zbiórka elektrośmieci odbędzie się 4 i 22 maja. Ze względu na ograniczony dostęp do PSZOK zachęcamy z tej formy oddania zbędnych odpadów. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych - oddając sprzęt załóż rękawiczki, maseczkę i zachowaj odstęp.

  • 04.05.2020r. (poniedziałek) godz. 18.00 – 20.00 - miejsce zbiórki: Lipnik: ul. Podgórna 13, parking przy aptece „Familia”  
  • 22.05.2020r. (piątek) godz. 16.00 – 18.00 - miejsce zbiórki: Lipnik: ul. Ks. Brzóski 3, parking górny przy kościele

W miejscu zbiórki zostanie podstawiony specjalny samochód, w którym pracownicy firmy BIOSYSTEM S.A. będą przyjmowali elektrośmieci. Podczas zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się problemowych odpadów, między innymi takich jak:

  • agd, od dużych (lodówki, zamrażarki, zmywarki, kuchenki elektryczne, odkurzacze itp.) po najdrobniejsze (takie jak suszarka do włosów, lampka biurkowa, grzałka elektryczna, toster czy lokówka),
  • rtv (telewizory, tonery, radia, magnetofony, głośniki, telefony komórkowe, monitory, klawiatury komputerowe  itp.),
  • i innych (np. kabli elektrycznych, ładowarek, baterii)

We wszystkich wyznaczonych miejscach zbiórka odbywa się tylko we wskazanych godzinach podanych w harmonogramie. Prosimy o przywożenie elektrośmieci w wyznaczonych godzinach i oddawanie ich kierowcy oznakowanego samochodu firmy BIOSYSTEM S.A.

 

Na stronie internetowej http://czystemiasto.bielsko-biala.pl jest zamieszczony aktualny harmonogram oraz inne miejsca zbiórki.

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search