Głosujemy na BO 2020

Ruszyło głosowanie na projekty BO2020! W Lipniku mamy 1 projekt, który aby został zrealizowany powinno poprzeć minimum 2% mieszkańców (123 osoby). Projekt pozwoli na oświetlenie boiska i placu zabaw na terenie rekreacyjnym "Pod Gaikami", zakup defibrylatora, który zostanie umieszczony w ogólnodostępnej kapsule przy domu kultury, dodatkowo część kwoty zostanie przeznaczona na doposażenie strażaków z OSP Lipnik oraz naszej biblioteki.

Są też  do wyboru projekty ogólnomiejskie. Niestety żaden nie jest umiejscowiony bezpośrednio w Lipniku. Jednak mamy jak co roku okazję sami zdecydować co może powstać z puli 3 mln zł więc warto przejrzeć wszystkie propozycje dla całego Bielska-Białej. A za rok, mamy nadzieję na projekt w Lipniku  ;) np Górka Saneczkowa lub inna propozycja rozkwitu dla tej części miasta. 

Zachęcamy do głosowania w terminie od 16 września do 1 października 2019 roku (włącznie), z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej strony z formularzem do głosowania. Możliwe jest również głosowanie w "Punktach głosowania". szczegóły i głosowanie kliknij tutaj

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search