Facebook/RadaOsiedlaLipnik

Dla użytkowników mediów społecznościowych  15 grudnia uaktywniliśmy fanpage Rady Osiedla Lipnik. Zapraszamy do polubienia, udostępniania i komentowania tematów dotyczących Lipnika. Facebook/RadaOsiedlaLipnik. Głosy mieszkańców są dla Rady najważniejszą sprawą - bo to jesteśmy jedną społecznością. FB pozwala na nieco większą swobodę tematów. Tak więc już na początek zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami zamieszczonym właśnie na FB!

KONKURS: myślisz Lipnik - mówisz ... moje miejsce!
Powiedz co kojarzy Ci się z Lipnikiem. To może być skojarzenie, rymowanka, wyliczanka - byle krótko a treściwie. 

Najciekawsze hasła zostaną umieszczone na torbach materiałowych. Oczywiście w nagrodę za pomysłowość możesz otrzymać taką lipnicką torbę.

Konkurs został przedłużony do  26 grudnia. Hasło prześlij na fb lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poniżej zamieszczamy post ze strony FB inaugurujący odpalenie strony:  

Decyzją Rady Osiedla Lipnik i za zgodą Asi Łoboz, dotychczasowej administratorki i założycielki fanpage „Projekty dla Lipnika” z dniem dzisiejszym strona ta staje się oficjalnym fanpagem Rady Osiedla Lipnik, co znajdzie odzwierciedlenie nie tylko w nieco zmienionej nazwie i szacie graficznej stronki, ale i w szerszej tematyce tutaj prezentowanej. Będziemy tu pisali o inwestycjach, projektach, sprawach i wydarzeniach ważnych dla naszej dzielnicy, ale też dążyć będziemy do integracji i aktywizacji Lipniczan, a zwłaszcza młodego pokolenia. Nie zmienia to faktu, iż młodzi bardzo nas wspierali i wspierają, choćby przez bezinteresowną pomoc przy zbieraniu podpisów pod projektami kolejnych Budżetów Obywatelskich. Wiadomym jest powszechnie, iż facebook to potęga i medium to staje się powoli najlepszym instrumentem do promocji wykorzystywanym nie tylko przez przedsiębiorców, celebrytów i polityków, ale i w bardziej „górnolotnych” i zacnych celach. Zachęcamy Was wszystkich do klikania, lajkowania, komentowania, udostępniania treści naszych wpisów i w ten sposób do promowania naszej „Małej Ojczyzny”. To będzie odtąd nasz główny i zasadniczy projekt na fanpage.

logo ro lipnik white

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Lipnik

Bielsko-Biała, ul. Podgórna 29

  • dummy ro.lipnik@gmail.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach.

Search